ادريس محمود زاده

ادریس محمودزاده فرزند محمد عابد متولدشهرنودشه ازتوابع منطقه اورامانات لهون می باشم.تحصیلات ابتدایی ومتوسطه رادر همان شهر به پایان بردم.
همزمان با قبولی در دانشگاه شهید رجایی درکرمانشاه در ۲۱مهرسال۷۱درباشگاه طاق بستان رشته کونگ فو توا را بامطالعه وٱگاهی زیرنظراستادحجت محمدی اغازکردم.

وضعیت جغرافیایی سرکش اورامانات،آب وهوای کوهستانی،روحیه جستجوگر اینجانب،قاطعیت وجدیت استاد محمدی درهمان ابتدا مرا شیفته‌ی کونگ فوتوا وبه طور عام ورزش کرد و باخود عهد بستم که این رشته را ادامه دهم ودر اعتلای آن دریغ نداشته باشم وشکر خداوند متعال تا امروز به ٱن عهدپایبند بوده ام.

بعدازپایان تحصیلات وسر و سامان دادن به زندگی وانتخاب شغل شریف معلمی دریکی از روستاهای کامیاران ومنطقه کلیایی مشغول به کار شدم ودرهمان روز های استقرار و آشنایی شروع به تمرین آموخته‌ها و تربیت جوانان پرداختم.
بعدازچندسال ماندگاری در آن منطقه به شهر مریوان منتقل شدم.
پس از حضور در مریوان و بررسی ورزش کو‌نگ‌فو توآ در این شهرستان، با باشگاه عقاب و استاد بختیار عباسی یکی از بهترین مربیان کونگ‌فو توآ‌ که هم از لحاظ اخلاق و هم ازلحاظ توانایی درارائه فنون کونگ‌فو توآ‌ نمونه بود آشنا شدم و درخدمت ایشان تا الان به فعالیت ورزشی به عنوان هنر آموز رشته کونگ فو توا ادامه می دهم.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ادریس محمود زاده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *