تجلیل از پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و داوران هیات کونگ‌فو استان كردستان

امروز چهار‌شنبه (۵ اردیبهشت ۹۷)‌آیین تجلیل از پیشکسوتان، مربیان، داوران و قهرمانان کونگ فو استان کردستان در سالن همایش‌های مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

عزت الله ابراهیمی دبیر کل هیئت کونگ فو کشور در این مراسم با اشاره به اینکه استان کردستان در ۴سال متوالی هر ساله مقام اول تا سوم کشوری را در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و جوانان به خود اختصاص داده گفت: کونگ فو استان کردستان بسیار مستعد و دارای پتانسیل‌های خوبی در حوزه تیم ملی بوده به گونه‌ای که هر ساله نماینده‌ای برای شرکت در مسابقات آسیایی و بین المللی داشته است.


ابراهیمی خاطرنشان کرد: کونگ فو کردستان بسیار هدفمند، با مدیریت و برنامه ریزی اصولی، در حال فعالیت است که در این زمینه، مدال‌های رنگی خوبی را برای کشور به ارمغان آوردند.
فرهاد میمنت آبادی رئیس هیئت کونگ فو استان کردستان نیز در این مراسم گفت: ۳۲۰نفر ورزشکار پیشکسوت، داور و قهرمانان کونگ فو، مورد تجلیل قرار گرفتند که همگی از نام آوران این رشته در کردستان و کشور بودند.
میمنت آبادی با اشاره به ۵ هزار ورزشکار کردستانی که در این رشته فعالیت می‌کنند گفت: این تعداد در ۱۱ شهرستان استان ساماندهی شده اند که ۱۶۸مربی و داور مدیریت و ساماندهی ۸۷باشگاه فعال در کردستان را بر عهده دارند.
میمنت آبادی در پایان خاطرنشان کرد: در سال گذشته، ورزشکاران این رشته ۱۵۸مدال رنگارنگ در کشور و ۳۷مدال در سطح بین المللی و آسیایی برای کردستان به ارمغان آوردند .

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تجلیل از پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و داوران هیات کونگ‌فو استان کردستان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *